Pięknie i zdrowo

Profesjonalnie dla skóry

Marka Foreo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych klientek, którym zależy na samodzielnej i profesjonalnej pielęgnacji bez wychodzenia z domu.

Czytaj dalej...

Jak uzupełnić witaminę K2?

Zapewnienie równowagi metabolizmu kości jest możliwe poprzez uzupełnianie z dietą odpowiednich składników. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, ponieważ wpływa na proces wbudowywania wapnia do tkanki kostnej.

Czytaj dalej...

Młodość przedłużona

MEZOLIFTING CL –HA to produkty marki DERMIKA, przeznaczone do pielęgnacji domowej, a stanowiące wzmocnienie i przedłużenie efektów zabiegu mezoliftingującego do skóry dojrzałej. Kuracja jest odpowiednia dla skóry wymagającej: przywrócenia sprężystości i jędrności, wygładzenia zmarszczek i bruzd, kompleksowej poprawy kondycji skóry.

Czytaj dalej...

Cofnij biologiczny wiek skóry

Wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris w dziedzinie glikobiologii skóry, zaowocowały powstaniem nowatorskiej serii kosmetyków, która bazuje na stymulacji produkcji proteoglikanów nazywanych obok kolagenu i elastyny trzecim filarem młodości skóry.

Czytaj dalej...

Pozbądź się barier – spójrz na świat bez okularów

Gdy soczewki kontaktowe przeszkadzają, okulary nie są idealnym rozwiązaniem, a myśl o „zdrowych” oczach pojawia się w życiu coraz częściej, warto zdecydować się na laserową korekcję wzroku. W trakcie kilkunastominutowego zabiegu na zawsze pozbywamy się nie tylko wady wzroku, ale wielu i ograniczeń.

Czytaj dalej...

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje