Wnętrza

Elegancki apartament pokazowy Dune

Apartamentowiec Dune, zarówno architekturą, jak i wystrojem wnętrz nawiązuje do barw i lekkości wydm oraz nadmorskiej roślinności. Apartamenty Dune są wykończone pod klucz. Osoby zainteresowane zamieszkaniem przy samej plaży, mogą oglądać nowo urządzony elegancki apartament pokazowy w Dune.

Apartament pokazowy zachęca do zostania w nim i zamieszkania w Dune od razu. Mieści się na czwartym piętrze od strony zachodniej, skąd widać piękną panoramę Bałtyku, Jego powierzchnia wynosi 52 m kw. Z okien rozpościera się malowniczy widok na morze, plażę oraz strefę rekreacyjną z basenami.

Eleganckie nadmorskie wnętrza

Apartament pokazowy łączy w sobie elegancję, nowoczesny design, a także nastrój spokojnego nadmorskiego kurortu. Salon połączony jest z kuchnią – dominują tu barwy beżu i ecru, nawiązujące do plaży, piasku i muszli. Delikatne światło podkreśla wykończenie apartamentu – szczególnie błyszczące białe szafki w kuchni i delikatne, acz spójne kontrasty. Wystrój przywołuje skojarzenie ze spokojnym morzem i odpoczynkiem na plaży. W jednej ze ścian zamontowano nowoczesny biokominek, który na pewno umili wieczory przyszłym mieszkańcom. W salonie są białe zasłony, a także bardzo jasne podłogi z wysokiej jakości drewna, które przypominają wystrój skandynawskich mieszkań. Dodatkowo efekt ten podkreśla elegancki ażurowy stolik i pasujące do niego duże ozdobne poduszki.

Sypialnia apartamentu pokazowego urządzona została również w jasnych barwach, jednak dodatki dobrano tak, aby nawiązywały do morskich fal i wzburzonego wieczornego morza. Odcienie brązu i fioletu przywołują na myśl sztorm, jednak ciepłe światło padające z koronkowych kinkietów i żyrandola oraz białe zasłony, nadają pomieszczeniu relaksującej aury.

Otwarcie apartamentu pokazowego nastąpiło w dniu uroczystego otwarcia Dune. Na każdego, kto chciałby zwiedzić inwestycję i spróbować rozgościć się w apartamencie pokazowym, czekają pracownicy biura sprzedaży dewelopera Firmus Group, którzy będą oprowadzać chętnych. – Zapraszamy, szczególnie teraz i we wrześniu, gdy nad Bałtykiem jest piękna pogoda zachęcająca do spacerów, a plaża wraz z końcem sezonu wakacyjnego wyludnia się i można fantastycznie wypocząć. Z czwartego piętra Dune, gdzie mieści się apartament pokazowy, można podziwiać morskie fale i panoramę okolicy – mówi Cezary Kulesza.

Wysoki standard Dune

Apartament pokazowy jest jednym ze 114 apartamentów w Dune. Każdy z nich został wykończony pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców są także strefy relaksu na tarasie, z dwoma basenami o podświetlanych dnach i odpowiednich wymiarach dla dorosłych i dla dzieci. Cała inwestycja pochłonęła 52 mln zł, a inwestor zapowiada kolejne etapy również w bezpośredniej odległości od plaży.

W apartamentowcu Dune dostępne są jeszcze wybrane lokale na piętrach III i IV, wszystkie z widokiem na morze. Wykończone są pod klucz, mają wyposażone w sprzęty AGD kuchnie, co umożliwia mieszkanie w nich przez cały rok. A z doświadczeń dewelopera wynika, że klienci chwalą wykończenie pod klucz i wolą wygodę oraz komfort szybkiej przeprowadzki do nowego mieszkania. Taką możliwość stwarza właśnie kompleksowe wykończenie apartamentów.

Informacje o inwestorze: Mielno Holding - Firmus Group jest grupą spółek działających w sektorze dewelopersko-inwestycyjnym z udziałem kapitału norweskiego. Od 2000 r. firmy zrzeszone w Grupie nabyły i przystosowały do potrzeb budownictwa mieszkaniowego i usługowego ponad 400.000 mkw. gruntu graniczącego z plażą, którego potencjał deweloperski i szacowana wartość przekracza 1 mld euro. Posiadane przez Mielno Holding - Firmus Group nieruchomości gruntowe to jedne z największych prywatnych własności zlokalizowanych przy samej plaży wzdłuż całej linii polskiego wybrzeża.   Mielno Holding - Firmus posiada również znaczne ilości nieruchomości gruntowych w mieście Koszalinie oraz gminie Będzino, które przeznaczone będą pod realizację obiektów mieszkaniowych, usługowych, hoteli, infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, a także bogatej oferty obiektów sportowych i rekreacyjnych, w tym autorskiego projektu 18- dołkowego pola golfowego. Planowane projekty w Koszalinie i Będzinie obejmują ponad 500.000 mkw. nieruchomości zabudowanych.   Grupie udało się już ukończyć i sprzedać kilka zrealizowanych pod klucz obiektów mieszkaniowych w Mielnie oraz zaprojektowany pod klucz zakład produkcyjny w Strefie Ekonomicznej Koszalin. Obecnie w budowie są dwa dodatkowe projekty Grupy w Mielnie, kilka pozostałych czeka na rozpoczęcie realizacji.   Grupa dysponuje od 2000 r. własną, lokalną strukturą administracyjną, obejmującą działalność projektantów i architektów, zarządzanie projektami, finanse, sprzedaż i marketing, nie licząc zarządzania ogólnego. Wiele krajowych i międzynarodowych firm świadczy Grupie swoje usługi, uczestnicząc w rozbudowie portfela należących do Grupy projektów.

Strategia rozwoju Mielno Holding – Firmus Group zakłada ścisłą współpracę z przedstawicielami miejscowych władz i lokalną społecznością oraz przestrzeganie zasad ochrony środowiska. Już teraz Grupa udziela miejscowej społeczności znacznego wsparcia w zakresie edukacji i zatrudnienia oraz w sferze sztuki, sportu i realizacji wartości humanitarnych.   “Działalność deweloperska to więcej niż stawianie budynków - to tworzenie otoczenia dla przyszłych pokoleń, a to wymaga najwyższej staranności”                                                          Stein Christian Knutsen, CEO

Wybrane inwestycje Mielno Holding – Firmus Group w Polsce

Luksusowy apartemntowiec Dune zlokalizowany przy samej plaży w Mielnie, w otoczeniu wydm i sosen. Inwestycja to zarówno średniego metrażu apartamenty, jak i duże penthousy. Całość prestiżowo wykończona, z wszelkimi udogonieniami m.in. dwa baseny zewnętrzne. W październiku 2012 r. ukończono stan surowy zamknięty. Budowa została zakończona, a otwarcie odbyło się 8 czerwca 2013 r. Rezydencja Park – kameralne apartamentowce zlokalizowane przy jednym z głównych deptaków Mielna ul. Orła Białego. Pierwszy budynek został już oddany do użytku i w całości sprzedany. Budowa oraz sprzedaż II etapu dobiega końca. W 2013 r. rozpoczął się III już etap tej inwestycji. Tarasy – apartamentowiec zrealizowany w samym centrum Mielna. Jego oddanie w 2007 r. przyczyniło się do uporządkowania przestrzeni kurortu. Nowoczesna bryła budynku gustownie łączy na swej elewacji elementy drewniane, kamienne i szklane. W budynku znajduje się 14  luksusowych apartamentów, a na dole elegancka kawiarnia, biura i sklep.

Beach City – największy plan inwestycyjny na polskim wybrzeżu, w ramach którego na 36 ha nieruchomości z 2,5 km dostępem do plaży znajdą się apartamentowce, hotele, lokale handlowe i usługowe, restauracje oraz port jachtowy. Szacunkowy koszt inwestycji 500 mln euro.

Orion – budynek apartamentowy zlokalizowany ok. 300 m od morza i 50 m od jeziora Jamno, w bezpośrednim sąsiedztwie przystani jachtowej. 100-ha kompleks planowany na terenach położonych przy południowej części jeziora Jamno. W sąsiedniej gminie Będzino powstanie m.in. pole golfowe, Resort Hotel oraz inwestycje z rynku rezydencji.

Kategoria: Wnętrza

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje