Kariera

V Konferencja #StrefaZmian

17 marca w Warszawie

Trzy strefy tematyczne – „Etat”, „Własny biznes”, „Inspiracje” –  a w nich łącznie 15 wystąpień do wyboru. I to Ty, jako uczestnik, decydujesz o tym, w których prelekcjach weźmiesz udział. A do tego Strefa Wystawców, networking nastawiony na budowanie relacji i niepowtarzalna atmosfera – o której sami Uczestnicy mówią – domowa. Sprawdźmy co jeszcze czeka na nas podczas V już edycji konferencji pod szyldem #StrefaZmian, która odbędzie się 17 marca w Warszawie.

Tym, co wyróżnia konferencję „Strefa Zmian – życie zawodowe” jest podział prelekcji na trzy strefy tematyczne - „Etat”, „Własny biznes”, „Inspiracje” – w których jednocześnie odbywają się prelekcje.

W Strefie „Etat” odbędą się wystąpienia skierowane do osób, które przymierzają się do zmiany pracy etatowej lub do powrotu na rynek pracy. Strefa „Własny biznes” przeznaczona jest dla właścicieli małych firm, którzy „utknęli” w miejscu lub chcą przenieść swój biznes na wyższy poziom. W Strefie „Inspiracje” odbędą się prelekcje pomocne w odnajdywaniu lub wytyczaniu na nowo swojej ścieżki zawodowej.

Jeśli zatem przymierzacie się do zmian w swoim życiu zawodowym, koniecznie zarezerwujcie sobie czas 17 marca. Warto wspomnieć, że uczestnicy mają do wyboru bilety Standard oraz Pakiety Wypas powiększone o specjalne bonusy. Jakie? Pod poniższym linkiem znajdziecie szczegółowy program wydarzenia https://strefazmian5.evenea.pl/

 

Portal KobiecaReaktywacja.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Kategoria: Kariera

Porozmawiajmy

Ciekawe

Dostrzeżone

penis dlonierece radosc z brzucha

Inspiracje